هم‌اکنون 9 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

همایش مهدی یاوری در بنیاد شهرستان فسا

به گزارش بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) شهرستان فسا، همایش مهدی‌یاوری در بنیاد فرهنگی شعبه فسا و دبیرستان‌های دخترانه و پسرانه معارف شهرستان باحضور جناب آقای دکتردریس معاونت طرح و برنامه بنیاد و مدیر امور شعب برگزار شد.
دراین جلسه که روز یکشنبه بیست و هشتم دی ماه در محل مهدیه صاحب‌الزمان (عج) فسا برگزار شد ، آقای دریس مدیریت پورتال جامع مهدویت و معاونت طرح و برنامه بنیاد و مدیر امور شعب بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) کشور ضمن تشکراز همه مسئولان بویژه بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود استان و بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) شهرستان فسا ، در رابطه با ضرورت طرح مباحث مهدویت سخنرانی کردند.
اول اینکه حجم سنگین تبلیغات علیه مسلمانان در جهان دوم:استیلای خبری و رسانه ای دشمنان سوم: ایجاد شبهات زیاد که تنها سی هزار شبهه توسط وهابیت در سال ایجاد می‌شود، ضرورت فراوان طرح مباحث مهدویت در بین منتظران را ایجاب می کند.
ایشان در سخنان خودیکی از پر طرفدارترین جریان های معنوی در ایران راعرفان ناب دینی که منابع آن برگرفته از قرآن و نهج البلاغه و...است ،بیان کردند. همچنین آقای دریس ضمن اینکه ایران را مایه شوکت و شکوه جهان اسلام معرفی کردند، درک عظمت انقلاب اسلامی ایران و حفاظت و پاسداری از آن را یک وظیفه دانستند و رسالت اصلی بعد از معرفت، بقاء و استمرار و تاثیرگذاری در دنیا این است که بتوانیم آن را با حفظ امانت به کل جهان اسلام انتقال دهیم تا پاسخگوی خون شهدایی باشیم که در این راه جان نثاری کردند. ایشان دو عامل ، خودیافتگی و خود ساختگی را که باعث خود باوری می شودموجب رویش مسلمانان ودو عامل خود شیفتگی و خود باختگی را موجب ریزش آنها بیان کردند.ا ین جلسه مورد استقبال جمع زیادی از روسا و رابطین ادارات و حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر طهماسبی امام جمعه محترم شهرستان فسا و شورای برنامه ریزی بنیاد و هیئت امنای مساجد و گروه زیادی از مهدی یاوران و نمایندگان حوزه های علمیه فسا قرار گرفت.
لازم به ذکر است علاوه بر این همایش؛ دو همایش دیگر با حضور ایشان و هیئت همراه در دبیرستان های معارف دخترانه و پسرانه با محوریت ضرورت طرح مباحث مهدویت برگزار گردید. بنا بر نظر سنجی انجام شده چنین همایش‌هایی در حوزه مهدویت در شهرستان فسا آثار پر باری را به دنبال خواهد داشت و مورد اقبال عموم مخاطبین قرار گرفت.

دریافت فایل مربوط به این مطلب پس از ‌ثبت‌نام و ورود امکان‌پذیر است!
آخرین ویرایش
در 1393/12/5 13:10 توسط زهره رجبی شیزری

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
07153358000
فسا، فلکه سینما، خیابان شهید هاشمی‌نژاد، کوچه جنب پارک شهر ، مهدیه صاحب‌الزمان
پیامک
30001366