هم‌اکنون 9 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

تدوین وبررسی طرحها وبرنامه های پیشنهادی همکاران در 3ماهه اول سال 94

ارائه وتدوین راهکارها،طرحها وبرنامه ها
این جلسه که در تاریخ 93/12/2 در محل بنیاد بر گزار گردیدبا تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغازسپس سرپرست بنیاد جناب آقای آل محمد با بهره گیری از آیات 88سوره یوسف و سخنی از امام مهدی (عج)صحیتهای خود را نسبت به مسئولیت خطیر تلاشگران در عرصه مهدویت وهمکاران ادامه دادند.سپس از کلیه همکاران درخواست نمودند تا طرحها وبرنامه های خود را ارائه دهند پس از بحث وتبادل نظر وارائه نظرات حاضران، موارد زیر به تصویب رسید .
1-مقرر شد در اولین گام تقویت بنیه وبینش فرهنگی مهدوی همکاران مورد توجه قرار گیرد و در این راستا کتاب قرارگاه های فرهنگی برگرفته از بیانات مقام عظمای ولایت تهیه و در اختیار همکاران در بنیاد قرار گیرد تا اهمیت کار فرهنگی مطابق با فرامین معظم له محقق گردد.
2--مقرر شد هدف گزاری تبلیغی آموزشی در حوزه مهدویت بر جامعه،ابتدا از گروه سنی نونهالان دبستانی صورت گیردکه در این راستا از مربیان توانمندی استفاده خواهد شدکه اذهان نونهالان را با امام مهربان مأنوس ودلبسته نمایند.
3- مقرر شد پس از برگزاری هربرنامه،جلسه ای با حضور اعضای بنیاد برای بررسی نقاط ضعف ویا قوت برگزار شود .
4-مقرر شد همه همکاران در تمرکز بخشی به دعای ندبه هرهفته همه همت وتلاش خود را به کار بگیرند تا شاهد حضور پررنگ همشهریان در این مراسم با شکوه باشیم.
5-مقرر شد به منظور رشد وتوسعه بنیاد در همه ظرفیت ها،هفته ای یک جلسه همفکری وهم اندیشی برگزار گردد.
آخرین ویرایش
در 1393/12/4 18:35

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
07153358000
فسا، فلکه سینما، خیابان شهید هاشمی‌نژاد، کوچه جنب پارک شهر ، مهدیه صاحب‌الزمان
پیامک
30001366